Washingtoni tenisztorna - Stollárék párosa győzelemmel kezdett
...
A magyar játékos és társa a nyolcaddöntőben nagy csatában, szetthátrányból fordítva, 1 óra 36 perc alatt kerekedett az amerikai Quinn Gleason és Ingrid Neel fölé úgy, hogy mérkőzéslabdát is hárított.
Stollárék sikerükkel egyből az elődöntőbe jutottak, mivel negyeddöntős riválisuk visszalépett.
A magyar teniszező egyesben a selejtezőben búcsúzott.
Eredmény, páro...
2019-08-01 08:21:01
Miami tenisztorna - Babos a selejtező harmadik fordulójában
...
A viadal honlapjának beszámolója szerint a magyar játékos kedden a cseh Lucie Hradeckát győzte le 6:2, 6:3-ra 1 óra 8 perc alatt.
Babos a kvalifikáció záró fordulójában az amerikai Ingrid Neel és a belga Alison van Uytvanck párharcának győztesével találkozik.
selejtező, 2. forduló:Babos Tímea (8.)-Lucie Hradecka (cseh) 6:2, 6:3...
2015-03-24 18:05:06
1
Címkék: Ingrid Neel, Lucie Hradeckát, Babos Tímea, selejtező harmadik, magyar játékos, nyolcaddöntőben nagy, amerikai Quinn, elődöntőbe jutottak, magyar teniszező, selejtezőben búcsúzott, viadal honlapjának, cseh Lucie, kvalifikáció záró, amerikai Ingrid, belga Alison, szetthátrányból, nyolcaddöntőben, mérkőzéslabdát, fordulójában, selejtezőben, visszalépett, negyeddöntős, kvalifikáció, washingtoni, tenisztorna, győzelemmel, párharcának, győztesével, honlapjának, beszámolója, elődöntőbe, találkozik, sikerükkel, kerekedett, stollárék, selejtező, hradeckát, búcsúzott, riválisuk, teniszező, eredmény, egyesben, hradecka, harmadik, jutottak, hárított, amerikai, uytvanck, csatában, fordítva, játékos, kezdett, szerint, gleason, forduló, győzte, magyar, alison, kedden, ingrid, viadal, egyből, párosa, lucie, miami, mivel, alatt, belga, babos, társa, quinn,